Dom

Chengdu SinoScite Technology Co., Ltd.

Kilka słów o nas
Chiny Chengdu SinoScite Technology Co., Ltd. profil firmy
Chiny Chengdu SinoScite Technology Co., Ltd. profil firmy
Chiny Chengdu SinoScite Technology Co., Ltd. profil firmy
Chiny Chengdu SinoScite Technology Co., Ltd. profil firmy
Chiny Chengdu SinoScite Technology Co., Ltd. profil firmy
Chiny Chengdu SinoScite Technology Co., Ltd. profil firmy
1 2 3 4 5 6

Chengdu SinoScite Technology Co., Ltd.

Chengdu Sinoscite Technology Co., Ltd. jest międzynarodowym zwolennikiem innowacji w dziedzinie mikrofal i pól fal milimetrowych. Firma od dawna zajmuje się profesjonalnym projektowaniem, produkcją i sprzedażą wysokiej klasy urządzeń i systemów mikrofalowych i fal milimetrowych.
 
 
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

marki : Sinoscite

Ilość pracowników : 20~50

Coroczne wyprzedaże : 400-500

Rok założenia : 2007

pc Export : 30% - 40%

Firma Chengdu Sinoscite Technology Co., Ltd. założona w 2007 roku, która jest międzynarodowym zwolennikiem innowacji w dziedzinie mikrofal i fal milimetrowych. Firma od dawna zajmuje się profesjonalnym projektowaniem, produkcją i sprzedażą wysokiej klasy urządzeń i systemów mikrofalowych i fal milimetrowych.

Technologia i produkty Sinoscite obejmują zakres częstotliwości od 0,2 GHz do 220 GHz, w tym głównie różne fale mikrofalowe i milimetrowe, filtry terahercowe, multipleksery, łączniki kierunkowe, elementy kalibracyjne falowodów itp.

Usługowe

Chengdu Sinoscite Technology Co., Ltd. jest międzynarodowym zwolennikiem innowacji w dziedzinie mikrofal i fal milimetrowych. Firma od dawna zajmuje się profesjonalnym projektowaniem, produkcją i sprzedażą wysokiej klasy urządzeń i systemów mikrofalowych i fal milimetrowych. Firma koncentruje się na dostarczaniu niestandardowych / specjalistycznych rozwiązań dla klientów. Sinoscite zwraca uwagę na rozwój i ochronę niezależnych praw własności intelektualnej. Firma posiada ponad 40 patentów na wynalazek, 160 patentów na wzór użytkowy i ponad 100 patentów na wynalazek będących w fazie badań i zatwierdzenia. Firma ma ponad 30 pełnoetatowych zespołów badawczo-rozwojowych z tytułami licencjata, magistra i doktora. Technologia i produkty Sinoscite obejmują zakres częstotliwości od 0,2 GHz do 220 GHz, w tym głównie różne fale mikrofalowe i milimetrowe, filtry terahercowe, multipleksery, łączniki kierunkowe, elementy kalibracyjne falowodów itp. Firma posiada szereg zintegrowanych technologii sieciowych falowodów, które będą być niezbędnym schematem dla dużych i złożonych fal fal milimetrowych i falowodów terahercowych o niskim koszcie i wysokiej niezawodności. Firma od dłuższego czasu ściśle współpracuje z najważniejszymi krajowymi uniwersytetami, aby energicznie promować innowacje i rozwój międzynarodowych najnowocześniejszych technologii. Kilka technologii mikrofalowych i fal milimetrowych osiągnęło wiodący poziom na świecie.

Firma Zespół

Firma zatrudnia ponad 30 pracowników, z wyłączeniem fabryki maszyn i części aktywnych. Wśród nich jest 5 techników, wszyscy z Electronic Science and Technology University. 8 uruchomienia produkcji, 2 dział jakości, 6 marketingu, 3 finanse, 3 administracja personelu.

KONTAKT

Adres: Siedziba główna Huidu Industrial Park, nr 4 Xinye Road, High-tech West District, Chengdu City, prowincja Syczuan, CN

Adres fabryczne:Siedziba główna Huidu Industrial Park, nr 4 Xinye Road, High-tech West District, Chengdu City, prowincja Syczuan, CN